Şömine Modelleri, Şömine İmalatı

Plazma Şömineler

Plazma Şömine istanbul şömine

Şömineler ısınmanın ve dekorasyonun çok önemli parçalarıdır. Günümüzde de birçok çeşidi bulunmaktadır. Kişilerin tarzlarına göre ve mekanlarının türüne göre değişen seçenekler mevcuttur. Ancak şömine yapımında uzman kişilere başvurulmalıdır. Birçok püf noktası bulunan şöminelerde ileri ki zamanlarda sorun yaşamamak için kaliteli malzemeler kullanılmalıdır. Güvenilir firmalar ile anlaşma yapılmalıdır.

İstanbul Şömine sizler için tüm güvenlik kurallarını da dikkate alarak en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Bünyesinde birçok çeşit şömine bulundurmaktadır. Bu çeşitlerden son zamanlarda en çok tercih edilen türlerden biri de plazma şömineler türüdür.

plazma şömine

Plazma Şömine

Plazma şöminelerin tercih edilme oranı giderek artmaktadır. Bunun nedeni hem şık hem de naif bir yapısının olmasıdır. Asla kaba durmayan sade görünümü ile dekorasyon açısından çok iyi bir seçenektir. Plazma şömineler modern tasarım şömine grubundadırlar. Bu tür şöminelerin yapımında doğal taş, mermer ya da granit kullanılmaktadır. Doğal taşların sadeliği ayrı bir parlaklık oluşturmaktadır. Bu nedenle plazma şömineler dekorasyon için çok önemlidir.

Özellikler

Plazma şömine adını ince bir çerçeve oluşturmasından dolayı almaktadır. Bu türde giydirme değil ateş ön plandadır. Görünümü ile şömine zevki yaşatmaktadır. Ayrıca bu türün sıkça tercih edildiği alanlardan bir diğeri de çok fazla yerin olmadığı mekanlardır. Plazma şömineler diğer şömineler kadar yer kaplamamaktadır. Diğer şöminelerde olduğu gibi herhangi bir bacaya da ihtiyaç duyulmamaktadır.

Plazma Şöminelerin Türleri

Plazma şöminelerin farklı tipleri vardır. Dar alanlarda, mekanın tipine göre değişiklik gösteren şekilleri mevcuttur. Düz, L tip ve U tipi bunlardan bazılarıdır. Çok küçük ve fazla girinti, çıkıntıdan oluşan mekanlarda daha çok L tipi tercih edilmektedir. Dekorasyonun farklı olduğu mekanlarda uyum açısından ise U tipi tercih edilmektedir. Daha geniş ortamlarda ise düz plazma şömineler iyi bir seçenek olacaktır. Bu türlerin kullanımı için dar alanlar şart değildir. Boyutları değişebilen plazma şömineler her mekana uyum sağlayabilmektedirler.

Plazma şöminelerin yapımında kullanılan taşların türünün değişmesi ile farklı ambiyanslar elde edilebilmektedir. Kişilerin tercihine göre farklı taşlar kullanılarak tarzlara uygun dekorasyonlar elde edilebilir. İstanbul Şömine, istediğiniz türde şömine ile dekorasyon malzemelerini sizler için temin etmektedir. İnternet sitesine linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

plazma şömine

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir