Şömine Modelleri, Şömine İmalatı

Elektrikli Şömineler ve 4 Özellik

En sevdiğiniz pijamaları giydiğinizi, güzel bir kitap ve sıcak bir içecek ile rahat bir koltuğa oturduğunuzu ve ardından geceyi sıcacık bir şöminenin titreyen alevlerinin yanında dinlendiğinizi hayal edin  hepsi de kütükleri taşımak veya ateş yakmak zorunda kalmadan.

Elektrikli şömine ile mümkündür. Esasen, geleneksel odun, kömür veya gazla yanan şöminelerin görünümünü ve sıcaklığını taklit etmek için elektrikli bileşenler kullanan ısıtıcılardır elektrikli şömineler.
Ayrıca çalıştırmaları basit ve güvenlidir: Takıldıktan sonra, onları bir elektrik prizine takmanız ve açmanız yeterlidir. Ve tıpkı gerçek gibi hissettirmek için mantolar, ekler ve günlükler ekleyebilirsiniz. Hepsinden iyisi, havalandırılmaları veya profesyonelce kurulmaları gerekmemesi, böylece banyonuzdan mutfağınıza kadar her yerde bir tanesinin keyfini çıkarabilirsiniz.

“Elektrikli şömineler, kolaylık ve modern özelliklerin birleşiminden dolayı kesinlikle popülerlik kazanmaktadır” diyor. “Basitçe bir düğmeyi çevirerek, bir oda dakikalar içinde ısıtılabilir. Sadece odayı çok kolay ısıttıkları için değil, aynı zamanda bir ambiyans hissi sağladıkları için de popülerdirler.”

İstanbul şömine Elektrikli şömine

Elektrikli Şömineler Nasıl Çalışır?

Üç temel elektrikli şömine türü, bir şömine ve ısıtıcıya sahip bağımsız modelleri içerir; bir duvara veya bir mobilya parçasına monte edilebilen veya içine monte edilebilen özel versiyonlar; ve LED parlayan kütükler ve farklı alev efektleri ile tamamlanmış eski bir ocağın içine yerleştirilebilen ekler.
elektrikli şömineler, ısı oluşturmak için metal bobinler kullanır. Bataryalar ısındıkça, bir üfleyici motor (veya fan) ısınan havayı odaya zorlar. Bazı elektrikli şömineler, bir odayı doğrudan ısıtmak için kızılötesi teknolojiyi de kullanır. Bu gerçekçi görünen alevlere gelince, bir refraktör, gerçekçi bir titreşim ve alev oluşturmak için bir LED ampulden gelen ışığı yansıtır. Bazı elektrikli şöminelerde, çatırtılı bir yangın sesi çıkaracak bir cihaz bile vardır.

Bir merkezi ısıtma sisteminin ısıtma gücünü arıyorsanız, elektrikli şömine muhtemelen bu işi yapmayacaktır. Yakın bir alanı ısıtmak istiyorsanız, ancak idealler. Elektrikli şömineler, ısıya en çok ihtiyaç duyduğunuz her yere takılabilir; 400 metrekarelik (37 metrekare) bir odayı yeterince ısıtabilen ortalama yaklaşık 4000 BTU ısı üretirler.

Firmamız elektrikli şömine konusundaki birikimlerini ve deneyimlerini sizlerle paylaşmaktan kaçınmaz. Her türlü destek talebinize tarafımızca cevap verilecektir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir